اولین همایش ملی کودک و طبیعت

از سال ۱۳۹۲ که با چاپ کتاب کودک و طبیعت، ترجمه استاد عبدالحسین وهاب زاده یکی از برجسته ترین استادان بوم شناسی، ایده مدرسه طبیعت و مفهوم آن برای اولین بار در ایران مطرح شد، گروه های زیادی از فعالان و علاقه مندان محیط زیست از سراسر ایران برای راه اندازی مدرسه طبیعت در شهرشان اعلام آمادگی کرده اند.
مدرسه طبیعت برای کودکان ۴ تا ۱۲ سال شکل گرفته است تا کودکان در این دوران حساس رشد، شاد، سرخوشانه، آزاد و بدون هر نوع محدودیت و آموزش مستقیم در طبیعت، به دنبال کشف و بازی با دوستان واقعی و خیالی باشند و در این تعامل آزاد و خلاق با طبیعت، عشق و انگیزه نسبت به محیط های طبیعی در آن ها شکل بگیرد.

همایش ملی کودک و طبیعت

همایش ملی کودک و طبیعت

فعالان مدرسه طبیعت برای تحقق اهداف مدرسه طبیعت و آشنایی والدین، فعالان حوزه کودک و محیط زیست، علاقه مندان، پژوهشگران، اساتید و دانشجویان، با مفهوم و کارکرد مدرسه طبیعت، اولین همایش ملی کودک و طبیعت را در روز ۵شنبه، ۱۷ دی ماه ١٣٩۴ در دانشگاه تربیت شهید رجایی تهران (لویزان) با حضور استاد عبدالحسین وهاب زاده برگزار می کنند.
برای آشنایی و حمایت از مدرسه طبیعت و فعالان این حوزه، از همه علاقه مندان به شرکت در این همایش دعوت می شود تا برای ثبت نام حداکثر تا روز دوشنبه ۱۴ دی ماه به سایت همایش www.confsrttu.ir/cn مراجعه کنند. لازم به ذکر است برای همه ثبت نام کنندگان در همایش گواهی حضور در همایش با تایید پژوهشکده آموزش علوم و مهندسی و قطب علمی کشور، هدایای با ارزش، از جمله نسخه اصلی کتاب کودک و طبیعت، مجله دانشنامه (مرتبط با محیط زیست)، دى وى دى فیلم هاى مربوط به مدرسه طبیعت، پذیرایی و ناهار برنامه ریزی شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


2 + هشت =

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>