آزمایش روی حیوانات

مخالفت با آزمایش روی حیوانات

وای اشک من رو این کار داشت در می آورد…
عجب کار خفنی برای قوی کردن سرمایه اجتماعی شون و تامین پشتیبانی مردمی انجام دادن… یعنی کف کردم
آزمایش روی حیوانات چه داستانی هستش!!!؟
اگر ازمایش هایی که روی هم سیاره ای های خودمون انجام می دیم روی یه موجود انسانی انجام می شد، با چه صحنه هایی رو به رو می شدیم؟ لینک زیر رو ببینید:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2134555/Lush-animal-testing-protest-Woman-subjected-experiments-horrified-shoppers.html

پیشنهاد می کنم در جلسه بعدی دفاع از حقوق حیوانات اسلایدهایی از این حرکت به شرکت کننده ها نشون داده بشه و تاثیر گذاری اینطور حرکتی به بحث گذاشته بشه. همچنین می تونیم لیستی از محصولات آرایشی و بهداشتی که بدون آزمایش روی حیوانات تهیه می شن، به شرکت کنندگان معرفی کنیم.
نظر شما چیست؟

همچنین گروهی در ایران در این زمینه (مخالفت با آزمایش بر روی حیوانات) به صورت جدی و پیگیر مشغول به فعالیت است. در وبسایت زیر با فعالیت آنها می توان آشنا شد: http://noanimaltesting.ir
بسی درود و دست مریزاد

4 comments on “آزمایش روی حیوانات

 1. مجید می‌گه:

  پیشنهاد اولت جای بحث داره ، فکر میکنی ایرانیان مخالف آزمایش روی حیوانات چه کمکهایی میتونن به ما بکنن ؟
  آخه ارتباط با اونها که کاری نداره و اعضای اصلیشون دوستان مشترکمون هستن دیگه محمد جان

  • مُ می‌گه:

   درود مجید چاکری عزیز، منظورم این نبود که با اونها تماس بگیریم، من فقط خواستم در فضای فیس بوک معرفی کنمشون (به افرادی که نمی شناسن شون). پیشنهاد من این بود که توی جلسه بعدی خودمون یه سری اسلاید از کاری که در انگلیس کردن (بازیگری که نشون داده آزمایش روی حیوانات اگه روی انسان انجام بشه، چه صحنه هایی بوجود میاد) نمایش بدیم و در مورد تاثیرگذاریش در یه فضای نظری صحبت کنیم… نه اینکه این برنامه اصلی باشه، به عنوان یه کار حاشیه ای پیشنهاد دادم… در حد یه پیشنهاد. اینکه لیستی از محصولات بهداشتی آرایشی که از آزمایش روی حیوانات پرهیز می کنند رو به شرکت کننده ها بدیم هم به نظرم فکر خوبیه. به نظر تو چی؟

 2. مجید می‌گه:

  آها ، خب من اشتباه فکر کردم
  پیشنهادت خیلی خوبه، جدای از اینکه من فکر میکنم به دلیل اینکه افرادی که در جلسه ی بعد میان احتمالا با مفاهیم حمایت از حقوق حیوانات آشنا نیستند باید یه سری بروشور در این رابطه هم پخش کنیم (فکر میکنم چاپ شده اش رو داشته باشم) تا متوجه اصل موضوع بشن. نظرت چیه ؟

  • مُ می‌گه:

   بله ایده دادن بروشور بسیار هم خوبه. نه اینکه همه یکی بگیرن و فکر کنن که باید ببرنش خونه. به نظر من چندتا بدیم که همونجا بخونن و بعد هر کی خیلی علاقمند بود و دوست داشت که موضوع رو به خانواده و دوستانش معرفی کنه، می تونه یک بروشور ببره خونه.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دو + = 10

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>