چاپ کارت

برای اینکه دوچرخه سوارهای شهر به حرکت ما وصل بشن دوستم وهید عرفانیان این کارت رو طراحی کرده و ما می خواهیم چاپش کنیم و توی شهر به دوچرخه سوارها بدیم. هزینه لازم ۳۲۰۰۰ تومن هستش. مهیار و من هر کدوم ۵۰۰۰ هزار تومن گذاشتیم. چند نفر دیگه هم هر کدوم ۵۰۰۰ تومن بذارن چاپش می کنیم. هر کی می خواد به من یه ایمیل بده تا شماره حساب رو بهش بدم.
fnewpoint {at} yahoo {dot} com

—————————————————————————–

کارت چاپ شد. اگر ساکن مشهد هستید و تمایل دارید که کارت رو بین دوچرخه سوارهای محله خودتون پخش کنید، با ما تماس بگیرید. هدف از این کارت اینه که یه پانل پیامک و صفحه فیس بوک / یا این صفحه اینترنتی رو به دوچرخه سوارها معرفی کنه، تا از طریق این ابزار، بتونیم با هم ارتباط داشته باشیم. هدف از این ارتباط اینه که بعدن بتونیم کارهای مشترکی برای بهتر کردن شرایط دوچرخه سواری در مشهد انجام بدیم: با هم محیطی راحت تر برای آمد و رفت دوچرخه ها بسازیم. چطور اینکار رو می خواهیم انجام بدیم؟ با ارتباط، انتقال خواسته ها به صورت دسته جمعی و هماهنگ و فشار آوردن به سازمان ترافیک و راهنمایی رانندگی و برنامه های فرهنگ سازی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


هفت + = 14

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>